تكذيب شايعه بازگشت به زمين

مارادونا: در 53 سالگی دوباره بازی کنم؟ نه

دوشنبه 5 اسفند 1392 0
فوتبال جهان > دور دنیا - چند روز پیش بود که شایعه بازگشت دیگو آرماندو مارادونا به زمین چمن به گوش می‌رسید و شنیده می‌شد که دن‌دیگو در سن 53 سالگی قرار است دوباره کفش فوتبال به پا کرده و به چمن بازگردد.

طبق گزارش‌ها قرار بود مارادونا برای تیم دسته پنجمی «دپورتیوو ریه‌سترا» در لیگ آرژانتین به میدان برود. مالک این باشگاه، مدیربرنامه‌های مارادونا و دوست نزدیک او است و دن‌دیگو چندی پیش نیز فعالیتش را به عنوان مشاور این باشگاه آغاز کرده و قرار بود هر زمان که می‌تواند در رختکن این تیم حاضر شود و به بازیکنان این تیم دسته پنجمی روحیه و انرژی بدهد. گویا سران این باشگاه از دیگو پرسیده بودند آیا آماده است تا با پیراهن این تیم به میدان برود و پاسخ دیگو نیز مثبت بوده است.

حتی ویکتور مور، بازیکن شماره 10 دپورتیوو ریه‌سترا هم قبول کرده تا پیراهن شماره 10 خود را به دن‌دیگو بدهد و درخواستی رسمی هم به فدراسیون فوتبال آرژانتین ارسال شده تا به مارادونا اجازه پیوستن به این تیم داده شود و انتظار می‌رفت که دن‌دیگو حدود یک ماه دیگر، اولین بازی‌‌اش را برای این تیم انجام دهد. اما حالا آنخلو پیسانی، وکیل مارادونا در بیانیه‌ای این شایعه را تکذیب کرده و گفته:«درک نمی‌کنم که این شایعات از کجا می‌آیند.»

از سوی دیگر، خود مارادونا هم که این روزها به عنوان سفیر ورزشی در امارات مشغول به کار است و در دبی زندگی می‌کند، در واکنش به این خبر گفته:«بازگشت به زمین چمن در سن 53 سالگی؟ حتی رؤیایش را هم در سر ندارم. من اصلاً به چنین چیزی فکر نمی‌کنم‌‌، نمی‌توانم تصورش را کنم که قرارداد امضا کنم...همه با من تماس گرفتند. من از همه به خاطر لطف و علاقه و محبتی که به من دارند، تشکر می‌کنم.»

ارسال نظر
0/700

‪Google+‬‏